Strona główna Książka Autorzy
 
Zespoły po polsku - podziękowania
2010-12-08

W imieniu autorów wszystkim dziękujemy za słowa uznania i zachęcamy do przeczytania naszej książki. Jest dobra :-).

Przy okazji publikacji, chcieliśmy podziękować wszystkim naszym Rozmówcom, którzy udzielili nam swojego czasu, opisując przypadki firm, które znajdziecie w książce. Dodatkowo, chcielibyśmy podziękować trzem osobom, które w różnych etapach naszej pracy bardzo pomogły nam w doprowadzeniu spraw do końca.

Po pierwsze, dziękujemy Hani Białej, która pomogła nam w przygotowaniu dostępnych badań z obszaru pracy zespołowej.

Po drugie dziękujemy Piotrowi Kiembłowskiemu, który bardzo nam pomógł na końcowym etapie pisania, gdy w zasadzie już wszystkie rozdziały były napisane. Jednak bardzo potrzebowaliśmy kogoś, kto by przeczytał krytycznie całą naszą książkę, pokazał czego brakuje, co jest niejasne, zaproponował dodatkowy punkt widzenia. Pomoc Piotra była olbrzymim wsparciem na ostatniej prostej, gdy wydawało się, że może nam zabraknąć siły by dobiec do mety.

Po trzecie dziękujemy Basi Piwowarczyk, która bardzo nam pomagała w kontaktach z wydawnictwem One Press, na etapie przygotowania książki do druku i jej wydania. M.in. dzięki pomocy Basi możemy cieszyć się naszą książką jeszcze przed świętami.

Dodatkowo chcemy podziękować zespołowi E-learning, który udostępnił nam swoich podwykonawców do prac przy stronie www.zespolypopolsku.pl oraz wszystkim pracownikom House of Skills, za liczne, wspólne doświadczenia zespołowe i możliwość realizowania z Wami projektów, które były dla nas inspiracją do napisania książki.

Brak komentarzy
 
 

Copyright by Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści zawartych na witrynie www.zespolypopolsku.pl, w całości bądź w części,
w formie drukowanej bądź za pośrednictwem internetu, jest bez zgody Konsorcjum doradczo-szkoleniowe S.A. zabronione.
Projekt i realizacja: vigla.pl